Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!

Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:35 pm


You are not connected. Please login or register

Argetohu!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor i shqiptar


Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

168Gazmore
Sun Sep 21, 2008 12:39 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Komike!114Foto Humoristike
Sun Sep 21, 2008 12:44 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta144barcaleta nga me te ...
Thu May 15, 2008 12:51 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2468 artikuj

Forumi ka 145 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri hakija

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 25 mė Fri Nov 21, 2008 9:44 pm
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 5 days

Legjenda : [ Administrator ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur