Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:24 pm


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

ARKIVA E FORUMIT

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Komentet Tuaja Per Forumin Tone


Komentet Tuaja Per Forumin Tone

454jo keq ;)
Sun Nov 23, 2008 1:42 am
X Shiko mesazhin e fundit

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Politikani/a me i/e suksesshem/e

   nga ©opy®ight
1560prej Sun Jun 29, 2008 11:34 am nga Adelina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Lajmerim!!

   nga ©opy®ight
0379prej Fri Jun 20, 2008 7:56 pm nga ©opy®ight Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault   

Kerkes per moderator

   nga The Crow
5332prej Fri Jun 20, 2008 7:53 pm nga ©opy®ight Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Kam Nje Kerkes

   nga StRuGaNi
1348prej Thu Jun 12, 2008 11:34 am nga Network Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Kerkes Per Administrator

   nga CoNNecT
211080prej Thu Jun 12, 2008 11:32 am nga Network Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault   

Kerkes Per Moderator

   nga StRuGaNi
3333prej Sat May 31, 2008 2:08 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Politika Shqiptare!!

   nga DeViL
12582prej Sat May 31, 2008 2:07 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Kerkes Per Administrator Te Web Site

   nga CoNNecT
2346prej Thu May 29, 2008 1:37 am nga lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault   

kerkessa ime

   nga Leandro
5300prej Sun May 18, 2008 1:01 pm nga The Crow Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault   

Prezantimi lolites

   nga DeViL
1323prej Fri May 16, 2008 10:11 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault  [ Sondazh ]  

Kerkesat Per AccesS Behen Ktu

   nga DeViL
24755prej Fri May 16, 2008 9:38 am nga CoNNecT Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetdefault   

KOshi

   nga DeViL
0307prej Thu May 15, 2008 2:32 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit

Temat [12]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerin Lajmerin
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement