Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:54 am


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Si do te ishte bota pa dashuri?

   nga DeViL
1845prej Mon Nov 24, 2008 1:01 am nga X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Lumturia!!

   nga Dj Diamant
1443prej Sun Sep 21, 2008 12:55 am nga lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

CILI ESHTE STATUSI I JUAJ MOMENTAL NE DASHURI

   nga Dj Diamant
6387prej Sun May 18, 2008 12:05 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Femrat!!!!!!

   nga Dj Diamant
15663prej Sat May 10, 2008 1:20 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault  [ Sondazh ]  

Dashuria Dhe Pasioni !

   nga DeViL
4360prej Sun Apr 27, 2008 7:25 pm nga Leandro Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerin Lajmerin
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement