Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Tue Apr 25, 2017 7:35 am


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Lady GaGa cudit serish

   nga X
0387prej Tue May 24, 2011 11:04 pm nga X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Poli "Rrefehet"

   nga DeViL
2494prej Sat Mar 14, 2009 2:00 am nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Arbi i BigBrother Bireson Femije!

   nga DeViL
0445prej Thu Sep 18, 2008 9:31 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Rozana & Noizy Skena "HOT"

   nga DeViL
0464prej Thu Sep 18, 2008 9:28 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert?

   nga DeViL
0336prej Thu Sep 18, 2008 9:28 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Velinat e "Fiksit"

   nga DeViL
0887prej Thu Sep 18, 2008 9:27 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Agjerimi dhe SHpat Kasapi

   nga DeViL
0534prej Thu Sep 18, 2008 9:26 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Adelina Zbulohet ne publik!

   nga DeViL
0351prej Thu Sep 18, 2008 9:25 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Luana "Fiks Fare" si veline

   nga DeViL
0848prej Thu Sep 18, 2008 9:24 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Ermal Fejzullahu dhe Mirca Kerceli

   nga DeViL
0630prej Thu Sep 18, 2008 9:23 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Ingrid Gjoni ne shoqerine e nje modeli Tropojan!

   nga DeViL
0463prej Thu Sep 18, 2008 9:21 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Xhemi Dhe Visi

   nga DeViL
0371prej Thu Sep 18, 2008 9:20 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

Velianat e "Fiksit"

   nga DeViL
0368prej Thu Sep 18, 2008 9:19 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ridefault   

BigBrother Albanian ::

   nga DeViL
0287prej Thu Sep 18, 2008 9:18 pm nga DeViL Shiko mesazhin e fundit

Temat [14]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmerin Lajmerin
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement