Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!

Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:26 am


You are not connected. Please login or register

Mesazh nga forumi

Pershendetje Vizitor !!
Mire se erdhe ne forumin Shqiperia.co.nr per te pare te gjitha temat dhe postimet ne forum ju duhet te rregjistroheni. Rregjistrimi eshte fare i thjeshte ju duhet vetem 1 min koh dhe ka nevoje te konfirmohet nepermjet email-it tuaj. Flm per viziten ne forum!
Nga stafi i forumit
Forumi Shqiperia.co.nr Albanian Community filloi pune me Fri Mar 07, 2008 1:10 pm plot 3733 dite.

Albanian Community Forum

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Albanian Community Rregullorja/Rules.


Albanian Community Rregullorja/Rules.

11Rregullorja e forumi...
Sun May 22, 2011 12:11 am
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Antare i ri? Prezantohu...


Antare i ri? Prezantohu...Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.

38362Pershendetje
Wed Oct 12, 2011 2:32 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje Dhe Urime


Pershendetje Dhe UrimeKėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzimesh.

6175Pershendetje
Mon Oct 10, 2011 12:41 pm
Simona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi fotografik


Albumi fotografikKetu mund te postoni foto nga me te ndryshmet ..

8111Fotoja e dites!
Sun May 22, 2011 6:20 pm
X Shiko mesazhin e fundit

Multimedia

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Portali i forumit


Portali i forumitTek ky forum do tė pėrmblidhen pėrkohėsisht temat mė tė reja dhe interesante tė cilat do tė shfaqen tek Portali i Forumit

2929Idrizi: Censusi, pro...
Tue Oct 11, 2011 12:42 pm
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shtypi i dites


Shtypi i ditesReagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

23Turqit zhdukin armet...
Tue Dec 16, 2008 1:13 am
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Probleme shqiptare


Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

16Energjia
Fri Nov 28, 2008 9:01 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Probleme nderkombetare


Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

13Bie Amerika!
Mon Nov 24, 2008 12:35 am
Closed Shiko mesazhin e fundit

Sondazhe dhe votime

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sondazhe11Census?!!
Tue Oct 11, 2011 12:49 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime00

Shqiperia Jon!!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe


Gjuha ShqipeAlbanologjia, historiku i shqipes, studime shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Janė tė mirėpritura studimet mbi dialektet e shqipes dhe evoluimin e saj nė kohė.

16Gjuha shqipe
Sat May 17, 2008 1:18 pm
The Crow Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia

22Sekretet e nazizmit...
Tue Sep 23, 2008 2:49 pm
bledikorcari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letersia shqiptare


Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

15Poetet Shqipetare..!...
Sun Sep 21, 2008 1:14 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Personazhe dhe figura te shquara shqipetare!


Nė kėtė forum jeni tė lutur tė postoni materiale mbi figurat mė tė spikatura tė historisė, letėrsisė, artit, shkencės, pra me njė fjalė, elitės sė kombit shqiptar brėnda dhe jashtė kufijve.

210DED GJO LULI
Mon Sep 22, 2008 7:53 pm
bledikorcari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Viset Shqiptare


Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė,malit tė zi dhe ēamėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.

210Sofra Korcare
Tue Sep 16, 2008 4:57 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni


Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

11Personazhet.
Sat May 10, 2008 1:57 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit

Argetohu!

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor i shqiptar


Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

168Gazmore
Sun Sep 21, 2008 12:39 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Komike!114Foto Humoristike
Sun Sep 21, 2008 12:44 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta144barcaleta nga me te ...
Thu May 15, 2008 12:51 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit

Te ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

YouTube


YouTube

88Capital T ft. 2po2 -...
Sun May 22, 2011 6:51 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

CHIT-CHAT125Chati
Mon Oct 10, 2011 12:42 pm
Simona Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime pa kufi21937cfar po beni ne keto...
Fri May 01, 2009 10:30 pm
StRuGaNi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Drroga,Alkoli,Duhani

127Droga/Alkoli/Duhani...
Wed May 28, 2008 9:00 pm
Leandro Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Rinia Dhe Jeta Ne Shkolle

475Guida e Matures Shte...
Wed Jul 02, 2008 10:23 am
©opy®ight Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Estetika15Estetika..
Sun Sep 21, 2008 1:02 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema Shoqerore


Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

316WebMaster of WwW.Top...
Sun Jun 29, 2008 11:50 am
Adelina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri Dhe Pasion532Si do te ishte bota ...
Mon Nov 24, 2008 1:01 am
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Te Ndryshme627Opsione te reja ne p...
Mon Nov 24, 2008 1:02 am
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Erotike216sexi oral
Tue May 12, 2009 1:38 pm
angel&devil Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Emigracioni


Ne kete rubrike, emigrantet shqiptare komunikojne me njeri-tjetrin mbi shqetesimet, problemet dhe enderrat e tyre.

23Emigrantet shqiptare...
Mon Sep 15, 2008 1:19 pm
bledikorcari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Besimi Fetar38Sa e praktikoni fene...
Wed May 28, 2008 8:30 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika


Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Njė koleksion tė madh albumesh mund t'i dėgjoni edhe nga faqja jonė muzikore dhe kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.

313Video muzikore shqip...
Fri Nov 21, 2008 12:31 am
Lupo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi te shkruara nga poet Shqiptare dhe te huaj.

11Poezi ngapoete shqi...
Sun Sep 21, 2008 1:59 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezi Dashurie

122Poezi Dashurie
Sun Sep 21, 2008 1:44 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fraza te ndryshme


Fraza te ndryshme


18Fraza dashurie
Thu Oct 02, 2008 10:57 pm
DeViL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashesheme VIP-ash

1416Lady GaGa cudit seri...
Tue May 24, 2011 11:04 pm
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

VIP-at Shqiptare

117Foto Vip-ash
Fri May 16, 2008 11:07 am
DeViL Shiko mesazhin e fundit

Art & Kulture

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Traditat kulturore te shqiperise

22"Debatet dhe mit...
Fri Oct 31, 2008 3:41 pm
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti i te Gatuarit


Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

234kush di te gatuaj???...
Sun Sep 21, 2008 2:04 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti shqiptar


Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

11veshjet/kostumet
Sun Nov 23, 2008 3:29 am
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuhet e huaja

25Ferngjishtja
Sun Sep 21, 2008 1:18 am
lolita agjentja dallavere Shiko mesazhin e fundit

Rubrika Sportive

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti shqipetare


O sa mirė me qenė shqiptar! Mblidhuni kėtu dhe diskutoni mbi ndeshjet e kombėtares shqiptare si edhe pėr ekipin tuaj tė zemres, Forca Shqipėria!

22FIFA: Trajneri i Shq...
Fri Oct 31, 2008 3:44 pm
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporte neper bote


Ngjarjet nga sporti neper Bote, NBA, Atletika, Boksi etj

328champions league
Sun Jun 29, 2008 12:15 pm
Adelina Shiko mesazhin e fundit

ARKIVA

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

ARKIVA E FORUMIT


ARKIVA E FORUMIT


16141jo keq ;)
Sun Nov 23, 2008 1:42 am
X Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Komentet Tuaja Per Forumin Tone


Komentet Tuaja Per Forumin Tone

454jo keq ;)
Sun Nov 23, 2008 1:42 am
X Shiko mesazhin e fundit

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 2468 artikuj

Forumi ka 145 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri hakija

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 25 mė Fri Nov 21, 2008 9:44 pm
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 5 days

Legjenda : [ Administrator ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur