Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

kush eshte anetari qe keni me shum inat

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon May 19, 2008 10:56 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
anetari qe keni me shum inat

2default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon May 19, 2008 10:57 am

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Devil Razz

3default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue May 20, 2008 11:51 am

sjara

avatar
Antare
Antare
edhe une Devil kam inat Smile Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

4default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue May 20, 2008 12:07 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ashu eeeeeeeee e mir se po iki fare boni ca te doni


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue May 20, 2008 12:11 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
He re ti sa shpejt u preke Very Happy Tema eshte me kuptim Antonimie
inat-qejf Cool

6default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue May 20, 2008 12:15 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po te jet ashu edhe un ty te kom inot Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue May 20, 2008 11:12 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahhahhahahha te gjith ini te mire mooooooooooooooooooo cheers Very Happy queen jocolor

8default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Wed May 21, 2008 11:37 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ashu eee bounce bounce bounce


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Thu May 22, 2008 1:53 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
e mer devil (inamorato) se ste kom aq shum inot jo po vetem se je me paa me postime Razz

10default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Thu May 22, 2008 9:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Arrow anetari qe kom me shum inot eshte the cro Exclamation Exclamation w se po i fut hunet shum aty ku si tako


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Fri Jun 20, 2008 1:28 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
adelina e kom inot shum pupupup se di pse Razz

Http://Anoida.CoM

12default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Jun 23, 2008 9:52 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
e mire se eedhe un ty te kom inot

13default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue Jun 24, 2008 9:01 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
te gjith te mire jeni cheers

14default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Tue Jun 24, 2008 9:07 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
me perjashtim mu se te gjith pervec lolites me paskan inot Razz

Http://Anoida.CoM

15default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Sun Jun 29, 2008 11:43 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
jo me ti jo avash icik

16default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Nov 24, 2008 1:47 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
copy un ste kom inat un inat kom devilin qe sma rregull me asiven eshte shum doreleshut megjithese shok e kam prapseprap Razz

http://Shqiperia.co.nr

17default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Nov 24, 2008 3:05 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ai qe te shan te do mo Devil mos u merzit Smile

18default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Nov 24, 2008 5:47 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Devil e di qe i shef postimet Very Happy po identifikohu ene hajd ektu se pastaj do te mor me verte inot Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

19default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Nov 24, 2008 5:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:ai qe te shan te do mo Devil mos u merzit Smile

kto po mshajn tgjith lali i bje qe mdun Razz po ti spo me sha nej her Razz

http://Shqiperia.co.nr

20default Re: kush eshte anetari qe keni me shum inat prej Mon Nov 24, 2008 5:55 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Morphine shkruajti:Devil e di qe i shef postimet Very Happy po identifikohu ene hajd ektu se pastaj do te mor me verte inot Very Happy

Po ti po me run tashi ? Razz

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi