Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

gatime tradicionale tonat

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default gatime tradicionale tonat prej Tue May 20, 2008 2:07 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
cili gatim Shqiptarce ju pelqen me shume??? Smile

2default Re: gatime tradicionale tonat prej Tue May 20, 2008 2:38 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pureja me patate (me vaj ulliri dhe qep te njoma )


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: gatime tradicionale tonat prej Tue May 20, 2008 11:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
tava e peshkut :krapi Very Happy

4default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 11:38 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
cyclops No Arrow affraid


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 12:14 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Devil kur te vish per vizite tek une do te te bej taven e peshkut Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

6default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 12:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ca veni e ke shpin ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 12:22 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
hahahahahah kur te kem bler peshkun do te te ftoj dhe po ta them. Qe mos jem kurrnace, po ftoj kedo qe do te vije.

8default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 12:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nqs do ftosh kedo qe te vij ashu nuk vi un No


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 7:23 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po mua a po ma beni nje ftese mooooooooooooooooooo

per me henger taven e peshkut hhahhaahahaaa Very Happy cheers cheers

10default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 21, 2008 10:02 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:nqs do ftosh kedo qe te vij ashu nuk vi un No
Wink Exclamation

11default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 28, 2008 10:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hemi cke se e shtrremno ftyren drunken


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 28, 2008 10:36 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Nuk ma mbush mendjen se kalon bukur ti pa shoqeri Rolling Eyes Very Happy Very Happy

13default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 28, 2008 10:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
sjara te te them dicka jam shum tip i mistershem,aventurier dhe shum melankolik ket se di se si e kam trasheguar po ja qe e kam Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 28, 2008 10:44 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
se dola nga tema me i ra shkurt kaloj edhe pa shoqeri desha me te then jo vetem Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: gatime tradicionale tonat prej Wed May 28, 2008 10:45 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
flower

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi