Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Tue May 20, 2008 3:42 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Question

2default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Tue May 20, 2008 3:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e ardhmja e saj


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Thu May 22, 2008 1:54 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
shum gjona

4default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Sat May 24, 2008 8:11 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
qe te mbaj sinqeritetin deri ne fund Very Happy

5default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Sat May 24, 2008 10:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
me e rendesishme emmmmmmm te jetoj Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Sun May 25, 2008 3:59 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
normal jeten e duam te gjithe si dihet si e kemi te shkruar nga zoti .Por e mira eshte te mos i bejme keq njeriu cheers flower

7default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Sun May 25, 2008 4:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
yes yes ashu eshte Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Cfar eshte me e rendesishme ne jeten tuaj? prej Sun Jun 29, 2008 11:38 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
Familja Shkolla Puna kto besoj se jan ..

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi