Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:22 am


You are not connected. Please login or register

Besimi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Besimi prej Tue May 20, 2008 3:48 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Perse per njeriun besimi ne Zot eshte gjeja e fundit kur eshte ne momente te mira dhe ne nje mireqenie te vazhdueshme, nderkohe kur eshte ne veshtiresi eshte gjeja paresore????

2default Re: Besimi prej Thu May 22, 2008 1:52 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
eh kjo eshte karakteristike e cdo njeriu as vet se di po tgjith kshu jan

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi