Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:24 am


You are not connected. Please login or register

Universitetet

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Universitetet prej Tue May 20, 2008 3:50 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
CFAR DO TE TREGONIT PER UNIVERSITETET NE PERGJITHESI?

2default Re: Universitetet prej Tue May 20, 2008 3:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Dua te tregoj qe vetem universitet tona nuk mund te quhen universitete


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Universitetet prej Sun Jun 29, 2008 11:36 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
e mir se nuk jan ne nivelet e duhura po sjan dhe aq keq sa e bo devil

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi