Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:24 am


You are not connected. Please login or register

Cili eshte arsimi juaj?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Cili eshte arsimi juaj? prej Tue May 20, 2008 3:51 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Ne vazhdim Smile

2default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Tue May 20, 2008 3:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Edhe un ne vazhdim


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Tue May 20, 2008 11:07 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
kam mbaruar Very Happy cheers

4default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Wed May 21, 2008 11:36 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po mir qe e ke mau po cili eshte?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Sat May 24, 2008 8:13 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
arsim cikli i ulet Very Happy

6default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Sat May 24, 2008 10:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
arsim i mesem Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Sun May 25, 2008 3:57 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lolita agjentja dallavere shkruajti:arsim cikli i ulet Very Happy
per mesuese Very Happy queen

8default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Sun May 25, 2008 4:13 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahahhahahahaahahahahha


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Wed May 28, 2008 8:58 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
dhe un jam ne vazhdim kismet per vone Smile

http://www.shqiperilive.tk

10default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Wed May 28, 2008 9:28 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mjekesi.


Leandro do te paguash shtrenjt po erdhe tek une per mjekim. Vete po thua se eshte biznes

11default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Wed May 28, 2008 10:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
me provime Rolling Eyes Rolling Eyes


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

12default Re: Cili eshte arsimi juaj? prej Sun Jun 29, 2008 11:35 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
un i mora Very Happy ta kalova devil Razz

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi