Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:29 pm


You are not connected. Please login or register

Merhaba

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Merhaba prej Thu May 22, 2008 12:38 pm

mirage


user i ri
user i ri
Erdha edhe une se m'sollen me zor :Ppp
Pak nga Pak do jua them sot spo u tregoj gjo se kush jam :Pp

2default Re: Merhaba prej Thu May 22, 2008 12:39 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mire se erdhe mirage Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Merhaba prej Thu May 22, 2008 12:54 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Kalofsh mire Enigme Laughing Laughing

4default Re: Merhaba prej Thu May 22, 2008 1:38 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe lale kalofsh sa me mire

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi