Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:53 am


You are not connected. Please login or register

Dashuria Dhe Pasioni !

Exziston Dashuria Reale ?

100% 100% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Dashuria Dhe Pasioni ! prej Thu Mar 13, 2008 5:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Un sjam i dashuruar por i apasionuar Laughing


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Dashuria Dhe Pasioni ! prej Sun Apr 13, 2008 5:45 pm

Albanian

avatar
user i ri
user i ri
edhe un Very Happy

3default Re: Dashuria Dhe Pasioni ! prej Wed Apr 16, 2008 3:45 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Apapapapap si jan bo cunat tgjith inamorati :p

http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Dashuria Dhe Pasioni ! prej Thu Apr 17, 2008 10:47 pm

SuperFigo

avatar
Antare
Antare
egziston ne te pakten e rasteve per mendimin tim

5default Re: Dashuria Dhe Pasioni ! prej Sun Apr 27, 2008 7:25 pm

Leandro

avatar
user i ri
user i ri
Eh dashuria ..!

http://www.shqiperilive.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi