Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

1 pytje ..??!!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:17 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
beni nje pytje cfare te doni per nje anetare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
1 pytje per sjaren
sjara do ma japesh i birr ? Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:22 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
devil a po ma jep nji red bull

4default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po mi sigurisht


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:26 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Lolita kerkoi ate qe nuk ta servir dot qe ta lodhesh pak Very Happy Very Happy Razz

6default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon May 26, 2008 9:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
sjara mos e mso ti eeee


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: 1 pytje ..??!! prej Wed May 28, 2008 1:54 pm

Dj Diamant

avatar
user i ri
user i ri
A spo ia fusni disi kot temes ?

http://www.slubnight.ucoz.com

8default Re: 1 pytje ..??!! prej Sun Jun 01, 2008 7:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe po ja fusim ngaicik


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

9default Re: 1 pytje ..??!! prej Fri Jun 20, 2008 1:27 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
1 pytje per te gjith ku jeni fut se spo ju shof ?

Http://Anoida.CoM

10default Re: 1 pytje ..??!! prej Fri Jun 20, 2008 5:26 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Ktu jemi Mer ktu jemi

11default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon Jun 23, 2008 9:44 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ktu mer njit spo na shef Razz

12default Re: 1 pytje ..??!! prej Sat Jun 28, 2008 11:09 am

sjara

avatar
Antare
Antare
Tema kerkon nji pytje, pyetja ime.
Pse eshte ne gjume forumi???? jeni me pushime? tongue

13default Re: 1 pytje ..??!! prej Sat Jun 28, 2008 11:17 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
pergjigja per pyetjen eshte se na ke mungu ti pranaj Smile

Http://Anoida.CoM

14default Re: 1 pytje ..??!! prej Sat Jun 28, 2008 8:35 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ku ini o njerez te mire Smile Smile

15default Re: 1 pytje ..??!! prej Sun Jun 29, 2008 11:02 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ja ktu neper male Razz

Http://Anoida.CoM

16default Re: 1 pytje ..??!! prej Sun Jun 29, 2008 11:39 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
I pytje per loliten .!!
Si ndjehet lolita qe eshte pjese e ktij Forumi?

17default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon Nov 24, 2008 1:48 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Pytje ..

pse rrini online u anetare dhe nuk postoni? Razz

http://Shqiperia.co.nr

18default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon Nov 24, 2008 1:51 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
sjara shkruajti:Tema kerkon nji pytje, pyetja ime.
Pse eshte ne gjume forumi???? jeni me pushime? tongue

tani ne jemi kthyer nga pushimet ti ku je?

19default Re: 1 pytje ..??!! prej Mon Nov 24, 2008 1:52 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
lolita agjentja dallavere shkruajti:ku ini o njerez te mire Smile Smile

ktu mi lal jemi po ti pse po mungon?

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi