Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:24 am


You are not connected. Please login or register

Sa e praktikoni fene tuaj?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Sa e praktikoni fene tuaj? prej Wed May 28, 2008 12:56 am

sjara

avatar
Antare
Antare
E praktikoj shume

2default Re: Sa e praktikoni fene tuaj? prej Wed May 28, 2008 8:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
shum ne raste ramazani .


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi