Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Jul 20, 2018 10:40 pm


You are not connected. Please login or register

Erdha Erdha Erdha Edhe Un

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Erdha Erdha Erdha Edhe Un prej Wed May 28, 2008 11:56 am

Mandi


user i ri
user i ri
Mroma all Erdha edhe un !!! Very Happy Un jom Mandi ose ne chat hy me nick KiLLeR_Shijaksi Jom 16 vjec Dhe jetoj en Durres

2default Re: Erdha Erdha Erdha Edhe Un prej Wed May 28, 2008 12:49 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Mireseerdhe Mandi Kalofsh mire ne kete forum.

3default Re: Erdha Erdha Erdha Edhe Un prej Wed May 28, 2008 8:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire se erdhe mando


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Erdha Erdha Erdha Edhe Un prej Thu May 29, 2008 1:12 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mandi cheers cheers

5default Re: Erdha Erdha Erdha Edhe Un prej Thu May 29, 2008 8:50 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahaha ca pritje qe te bo kjo ci do karramelet e llokumat ja ke loliten Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi