Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:31 pm


You are not connected. Please login or register

Mir se erdha

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mir se erdha prej Wed May 28, 2008 12:02 pm

Mandi


user i ri
user i ri
Mir Se Erdha Very Happy Dhe mirsejugjeta !!!

2default Re: Mir se erdha prej Wed May 28, 2008 8:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ehe mire se erdhe edhe i her


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Mir se erdha prej Thu May 29, 2008 1:10 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe Mandi ja kalofsh sa me mire Very Happy cheers

4default Re: Mir se erdha prej Mon Jun 23, 2008 10:41 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
hajd mire se erdhe prap

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi