Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:30 pm


You are not connected. Please login or register

Mirsejugjeta

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mirsejugjeta prej Thu May 29, 2008 4:59 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Hi jam nga struga nam 16 vjec dhe kohen tim me te lir e kaoj ne net

2default Re: Mirsejugjeta prej Thu May 29, 2008 7:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mireserdhe dhe miresenagjete struga ja kalofsh sa me mire Very Happy

3default Re: Mirsejugjeta prej Thu May 29, 2008 8:43 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
mire se erdhe lale


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Mirsejugjeta prej Thu May 29, 2008 9:44 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
StRuGaNi shkruajti:Hi jam nga struga nam 16 vjec dhe kohen tim me te lir e kaoj ne netMireseerdhe Strugani dhe te uroj te shpenzosh kohen tende te lire ne gjerat me vlere te netit. Smile

5default Re: Mirsejugjeta prej Sat May 31, 2008 11:43 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
mire se erdhe strugani

http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Mirsejugjeta prej Sat May 31, 2008 1:39 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Mirsejugjeta te gjitheve

7default Re: Mirsejugjeta prej Sun Jun 01, 2008 12:35 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lol! lol!

8default Re: Mirsejugjeta prej Sun Jun 01, 2008 1:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Very Happy Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi