Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:21 pm


You are not connected. Please login or register

Kerkes Per Moderator

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Kerkes Per Moderator prej Thu May 29, 2008 5:30 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Kam Nje Kerkes Per Moderator Nqs Mundet Qe Te Jem Shume Online 5 ore ne dit!!

2default Re: Kerkes Per Moderator prej Thu May 29, 2008 8:41 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
okay meret parasysh meqenese me duhet nje moderator me gjith qef do ta jap


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Kerkes Per Moderator prej Sat May 31, 2008 2:02 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Thenks DeViL Respekte

4default Re: Kerkes Per Moderator prej Sat May 31, 2008 2:08 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
asgjo Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi