Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:28 am


You are not connected. Please login or register

Flisni pak per veten

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Flisni pak per veten prej Sun Jun 01, 2008 10:10 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Quhem Sjara studioj mjekesi, Jam tip i ndjeshem, pak agresive (por kur me behet padrejtesi) antidebat, pro miqesise. Besoj se kaq mjafton per tu orientuar anetaret me mua ne forum. Very Happy

2default Re: Flisni pak per veten prej Sun Jun 01, 2008 10:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Un jam adi. aktualisht me provime, nevrik aq shum sa ska ku me shku mo, anti-padrejtesive, fiksimi im WebSitet Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Flisni pak per veten prej Sun Jun 01, 2008 10:32 pm

sjara

avatar
Antare
Antare
Si nuk e kemi zbuluar ne anen tende te erret? Question Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

4default Re: Flisni pak per veten prej Sun Jun 01, 2008 10:33 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahahahahaaah sta keshilloj jooooo


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Flisni pak per veten prej Sun Jun 29, 2008 11:37 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
si qeka sta keshilloj mo hajde mo na e trego Very Happy

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi