Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jan 22, 2018 3:25 am


You are not connected. Please login or register

pershendetje nga hardboss

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default pershendetje nga hardboss prej Wed Jun 11, 2008 4:34 pm

hardboss

avatar
user i ri
user i ri
pershendetje nga hardboss.. mese pari ju pergezoj per forumin tuaj.. dhe ju lajmroj se edhe une e kam hapt nje forum para ca koheve nqs doni t'bejm bashkpunim mire nese jo bounce pig
***************** kalo mir WinkEdituar pėr herė tė fundit nga DeViL nė Sat Nov 29, 2008 12:01 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Reklamat ke veni vet)

http://besa-bes.top-forum.net

2default Re: pershendetje nga hardboss prej Thu Jun 12, 2008 11:26 am

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
mire se erdhe iher
meqe Administratori dhe webmasteri jan me pushime si zv. i tyre me takon mua te te pyes se per c`fare bashkepunimi e ke fjalen

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Pėrshėndetje nga zemra!

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi