Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:23 pm


You are not connected. Please login or register

Kerkes per moderator

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Kerkes per moderator prej Thu Jun 19, 2008 11:03 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Du te kthehem ne staff prap po me pranoi Shqiptar mire nqs jo me kthe pergj. sa me shpejt pls se e kam into pritjen

2default Re: Kerkes per moderator prej Thu Jun 19, 2008 11:05 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
crow ishalla me men ket her po mduhet votimi stafit qe dmth i network, webmaster dhe strugani pastaj shofim se ska mo rromuj

Http://Anoida.CoM

3default Re: Kerkes per moderator prej Thu Jun 19, 2008 11:06 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
kuptova

4default Re: Kerkes per moderator prej Fri Jun 20, 2008 2:19 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
okay per mu po me men ne kok ker rradh

http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Kerkes per moderator prej Fri Jun 20, 2008 5:24 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Edhe Un Them Le Ta Marri

6default Re: Kerkes per moderator prej Fri Jun 20, 2008 7:53 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Ok besoj se network-ut si ngel qefi po ta myllim votimin sepse si per po si per jo Crow ka mare 3 vota dhe network nuk ven dot veto ne kete rast
Votimi Per The Crow Konsiderohet I Mbyllur

Http://Anoida.CoM

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi