Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:17 am


You are not connected. Please login or register

Chati

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:11 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Chat kotmkot

2default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:11 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hajde me o shqiptar

3default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:16 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ere ja ku jam ca deshe?

Http://Anoida.CoM

4default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:17 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
bojm icik muhabet Razz

5default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:19 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ku ike mer oooo

6default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:29 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
se shef qe po postoj me oliten re qorr

Http://Anoida.CoM

7default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:30 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ere mire se tashi e pash

8default Re: Chati prej Mon Jun 23, 2008 10:43 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
ere si mje bo si me t`pas gru

Http://Anoida.CoM

9default Re: Chati prej Fri Jun 27, 2008 2:10 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
Ckemi Cuna si jemi

10default Re: Chati prej Fri Jun 27, 2008 2:16 pm

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
tull fare lale po ty si te kena?

Http://Anoida.CoM

11default Re: Chati prej Fri Jun 27, 2008 9:39 pm

StRuGaNi


user i ri
user i ri
gz Edhe un Mir Jam Very Happy

12default Re: Chati prej Sat Jun 28, 2008 10:28 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Ok me lale ashu qofsh gjithmon ishalla

Http://Anoida.CoM

13default Re: Chati prej Sun Jun 29, 2008 11:53 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
mir me je ti pse duhet te jehs keq iher Smile

14default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:09 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
O ado do vish dalim pim kafe re se sa jam ngrejt nga gjumi ?

15default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:16 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ore ky webmasteri nga bohet se ka hum fare?

16default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
NetWork shkruajti:O ado do vish dalim pim kafe re se sa jam ngrejt nga gjumi ?
Shko mer ti ngrehet robi ne oren 1 te drekes me pi kafe ncncnc


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

17default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:22 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
The Crow shkruajti:ore ky webmasteri nga bohet se ka hum fare?
ka vdek mer se ke mor vesh ti Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

18default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:23 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
he re ckemi?si ja kaloni kendeja?

19default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
o bledo ome mir me po ty si te duket si po ja kalon knej ?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

20default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:29 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
mir fare bre:)

21default Re: Chati prej Mon Sep 15, 2008 1:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahaha Smile mbohet qefi Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

22default Re: Chati prej Tue Sep 23, 2008 11:39 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po tani ku shkute mo

23default Re: Chati prej Wed Sep 24, 2008 8:14 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ktu jam un ti ku iken kshu me orar hyn? Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

24default Re: Chati prej Mon Oct 10, 2011 12:35 pm

GT


Forum Administrator
Forum Administrator
Pershendetje

25default Re: Chati prej Mon Oct 10, 2011 12:42 pm

Simona


user i ri
user i ri
pershendetje te gjitheve

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi