Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Tue Feb 21, 2017 1:18 am


You are not connected. Please login or register

Mire se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Mire se ju gjeta prej Wed Jun 25, 2008 10:43 am

Sunset girl


user i ri
user i ri
Shpresoj te ia kaloj mire ne mesin tuaj
ju pershendes te gjithve

2default Re: Mire se ju gjeta prej Wed Jun 25, 2008 9:10 pm

lolita agjentja dallavere


Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe dhe shpresojme se do ja kalojme shume mire cheers Smile Very Happy flower

3default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jun 26, 2008 10:51 am

©opy®ight


Antare
Antare
Mire se erdhe lali kalofsh sa me mire midis nesh Smile

Http://Anoida.CoM

4default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jun 26, 2008 11:18 am

Adelina


Antare
Antare
mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur midis stafit te ketij forumi

5default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jun 26, 2008 11:25 am

The Crow


Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mire se erdhe lali
Kalofsh bukur Smile

6default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jun 26, 2008 11:38 am

Network


Global Moderator
Global Moderator
Mire Se erdhe yllo kalofsh bukur midis nesh ishalla miqsohemi shpejt stafi eshte me gjith antare jan te mrekullushem do ja kalosh sesbon bukur ciao..

7default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jun 26, 2008 6:43 pm

Sunset girl


user i ri
user i ri
Faliminderit te gjithve per mikpritjen

8default Re: Mire se ju gjeta prej Sun Jun 29, 2008 10:57 am

©opy®ight


Antare
Antare
Smile

Http://Anoida.CoM

9default Re: Mire se ju gjeta prej Sun Jun 29, 2008 11:54 am

Adelina


Antare
Antare
Mikpritja eshte baza

10default Re: Mire se ju gjeta prej Tue Jul 01, 2008 12:38 pm

Sunset girl


user i ri
user i ri
e mo nuk themi kot qe shqiptaret jan mikprites Very Happy Very HappyEdituar pėr herė tė fundit nga Sunset girl nė Tue Jul 01, 2008 5:16 pm, edituar 1 herė gjithsej

11default Re: Mire se ju gjeta prej Tue Jul 01, 2008 12:46 pm

©opy®ight


Antare
Antare
hahahahah se ke keq

Http://Anoida.CoM

12default Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jul 17, 2008 9:06 pm

lolita agjentja dallavere


Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
o mire se na gjete dhe ja kalofsh sa me kendshem

13default Re: Mire se ju gjeta prej Fri Jul 18, 2008 10:49 am

DeViL


Network Administrator
Network Administrator
Po mire se erdhe dhe nga une sunset Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi