Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:20 pm


You are not connected. Please login or register

Politikani/a me i/e suksesshem/e

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Politikani/a me i/e suksesshem/e prej Fri Jun 27, 2008 10:26 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
Cili eshte politikani ose politikania me i/e suksesshem/e dhe pse?

Http://Anoida.CoM

2default Re: Politikani/a me i/e suksesshem/e prej Sun Jun 29, 2008 11:34 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
Spartak Ngjela

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi