Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:34 pm


You are not connected. Please login or register

Pershendetje Per lolita agjentja dallavere

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sun Jun 29, 2008 10:44 am

StRuGaNi


user i ri
user i ri
E Pershendes lolita agjentja dallavere edhe Gjith Anetaret e tjer te forumit

2default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sun Jun 29, 2008 10:53 am

©opy®ight

avatar
Antare
Antare
haaah po po nji persh per lolin Smile

Http://Anoida.CoM

3default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sun Jun 29, 2008 11:33 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
pershendetje per lolin Very Happy

4default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Thu Jul 17, 2008 9:16 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
uuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shume shume faleminderit struganit dhe te gjitheve ju Smile Smile Smile Smile Smile Smile flower flower

5default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Fri Jul 18, 2008 10:48 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahaha sa fiksim i ke kto lulet Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Fri Jul 18, 2008 10:22 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:hahahahaha sa fiksim i ke kto lulet Razz
lulet jane debulesa ime lal flower pershendetje devil Smile

7default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Fri Jul 18, 2008 11:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Pershendetje yllo debulesa ime jan trendafilat Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sat Jul 19, 2008 11:40 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
DeViL shkruajti:Pershendetje yllo debulesa ime jan trendafilat Smile


per devilin

9default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Mon Jul 21, 2008 10:45 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
te kuqet mi vetem ato jo kto lara lara Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Mon Jul 21, 2008 10:45 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
gjithsesi flm shum Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

11default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Mon Jul 21, 2008 10:09 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po dhe te kuqe te kam cu moooooo hahahahahahah lol!

12default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Tue Jul 22, 2008 10:15 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhahahaha flm mi zemra si shpirt t`kom


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

13default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Thu Sep 11, 2008 6:12 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
erdha une po ku ini ju

14default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sat Sep 13, 2008 11:43 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ja erdhe ti vij edhe un me kolektivin tashi Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

15default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sat Sep 13, 2008 9:11 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Pershendetje si ja keni kalu?

16default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Tue Sep 16, 2008 9:23 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ckemi adelina Smile po ti si ja ke kalu me pushimet Very Happy

17default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Wed Sep 17, 2008 1:44 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
pershendes dhe une agjenten.

18default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Wed Sep 17, 2008 8:31 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Waw hajde imazh hajde urime urime Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

19default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sat Sep 20, 2008 7:30 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
e mo a te pelqen apo jo imazhi

20default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Sat Sep 20, 2008 9:09 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Sexy fare Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

21default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Fri Nov 21, 2008 12:35 am

Lupo

avatar
user i ri
user i ri
pershendetje lolita

22default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Fri Nov 21, 2008 2:00 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Pershendetje loli Smile

23default Re: Pershendetje Per lolita agjentja dallavere prej Mon Nov 24, 2008 11:04 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi