Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Ē`fare mendoni se duhet ti shtohet forumit ose webit ?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ēfare mendoni se i mungon webit tone ?
jepni mendimit tuaja ...


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
TE KETE SA ME TEPER AKTIVIZIM POR PER MOMENTIN JANE ME PUSHIME TE SHOFIM MBAS PUSHIMEVE Smile Very Happy

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lol un them ca duhet ti shtohet nga ne mi lali per paraqitjen
se sa per usera eshte ne dore te atyre se shtoj dot un aktivitetin
+ qe jan me pushime Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
jo ,per momentin eshte mire Smile Very Happy flower hahhhha nuk haroj lulen

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahah jojo ato mos i harro


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Adelina

avatar
Antare
Antare
Bohh sa her e ke ndryshu smahet men mos e luj mo se mir eshte

Verona

avatar
user i ri
user i ri
asgje per mendimin tim

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi