Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:30 am


You are not connected. Please login or register

Nje femer me gjoks te bukur apo kembe te bukura

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Nje femer me gjoks te bukur apo kembe te bukura prej Mon Jul 21, 2008 10:37 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
per mendimin tim them kembet ,se tani kan dale operacionet e gjoksit Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahhahaha kofshet me mire Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahahhhh Smile

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
he mi cer ke ashu mi mpelqe mu Very Happy:D:D:D


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Adelina

avatar
Antare
Antare
DeViL shkruajti:hahhahaha kofshet me mire Razz
emmmmmm kofshet eee

X

avatar
WebMaster
WebMaster
me mire me kemb te bukura

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi