Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Cfar beni para se me ra me fjet ...

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Mon Jul 21, 2008 10:38 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mbyll telefonat Very Happy

2default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Tue Jul 22, 2008 10:17 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
pi cigare


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Tue Jul 22, 2008 9:22 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
lexoj

4default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Wed Jul 23, 2008 10:45 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
nez TV qe tme zej gjumi


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Sat Sep 13, 2008 9:18 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Shof qiellin

6default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Mon Nov 24, 2008 1:44 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
laj dhembet

http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Cfar beni para se me ra me fjet ... prej Mon Nov 24, 2008 1:53 am

Adelina

avatar
Antare
Antare
rregulloj krevatin hahahhha

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi