Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:31 am


You are not connected. Please login or register

Sa kohe ne dite kaloni ne tel

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Sa kohe ne dite kaloni ne tel prej Mon Jul 21, 2008 10:46 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
diten jo dhe shume 4-5 tel por nga ora 5 mbasdite e mbrapa flas shume se e kam gratuit deri ne 8 te mengjesit cheers

2default Re: Sa kohe ne dite kaloni ne tel prej Tue Jul 22, 2008 10:16 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahahahaha un vetem 20 min ne dit


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Sa kohe ne dite kaloni ne tel prej Sat Sep 13, 2008 9:16 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
2-3 ore max

4default Re: Sa kohe ne dite kaloni ne tel prej Mon Nov 24, 2008 1:44 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
me gjith tel shpie shkon aty ke 1 or

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi