Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jan 22, 2018 3:26 am


You are not connected. Please login or register

Sofra Durrsake !!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Sofra Durrsake !! prej Mon Sep 15, 2008 12:48 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Miresevini ne sofren Durrsake Smile
Bised te kendeshme


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Sofra Durrsake !! prej Mon Sep 15, 2008 1:10 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
Sa heret je kujtu me hap sofren durrsake re Very Happy

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi