Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun Jun 24, 2018 5:31 pm


You are not connected. Please login or register

mire se ju gjeta.

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1default mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 12:55 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se erdha dhe mirese jugjeta te gjitheve.
bldi nga korca jam dhe uroj tja kalojme sa me mire se bashku:)

2default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 1:00 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Mire se erdhe Bledo uroj qe tja kalosh bukur midis nesh Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 1:08 pm

Network

avatar
Global Moderator
Global Moderator
Mire se erdhe lale Klm midis nesh Smile

4default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 1:14 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Mire se erdhe klm

5default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 1:24 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se ju gjeta te gjitheve.

6default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Sep 15, 2008 1:29 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Basketball Basketball Basketball


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Sep 16, 2008 9:39 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se erdhe , dhe ja kalofsh kendshem midis nesh na u shtua dhe nje korcar ne forum po me behet shume qefi Basketball Very Happy

8default Re: mire se ju gjeta. prej Wed Sep 17, 2008 1:42 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
me behet qejfi qe te behet qejfi agjente Very Happy
mire se te gjeta

9default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Sep 20, 2008 9:10 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
O bledo ome ckena?


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

10default Re: mire se ju gjeta. prej Fri Oct 31, 2008 1:57 pm

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Mire se erdhe me fal per vonesen

http://Shqiperia.co.nr

11default Re: mire se ju gjeta. prej Sun Nov 02, 2008 12:16 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ska problem per vonesen po te falim hahahahaha Smile

12default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 08, 2008 8:28 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
mire se ju gjeta po ku ini fsheh hahahahahahahahah lol!

13default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 08, 2008 9:04 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pra kto kan mor pushim gjith vitin mduket


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

14default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 08, 2008 9:28 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
hahahahahahh po me duket i paskan pushimet e gjata

15default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 08, 2008 9:31 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po pra na hutun fare sidomos kto the crownat iher :@


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

16default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 08, 2008 9:34 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po kur te vin le te vine deren hapt e kane

17default Re: mire se ju gjeta. prej Sat Nov 15, 2008 11:33 am

bledikorcari


user i ri
user i ri
mire se ju gjeta dhe ne vecanti devil.akoma nga cel po futem Sad

18default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Nov 17, 2008 5:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ok se edhe forumi eshte ne konstruksion


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

19default Re: mire se ju gjeta. prej Mon Nov 17, 2008 9:17 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
hej,lereni chit chatin se do tjau fshij postimet jashte teme Very Happy hahaha

20default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Nov 18, 2008 10:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
e mir na fal Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

21default Re: mire se ju gjeta. prej Fri Nov 21, 2008 1:59 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Bledi ckemi si ja kalon?

22default Re: mire se ju gjeta. prej Fri Nov 21, 2008 2:20 pm

The Crow

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
ome lale ca bohet?

23default Re: mire se ju gjeta. prej Fri Nov 21, 2008 3:37 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
hic me adelina & crow cte behet,ri te rime puna jone Very Happy

24default Re: mire se ju gjeta. prej Fri Nov 21, 2008 3:46 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bledo ome ca ke bo ? Smile

http://Shqiperia.co.nr

25default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Nov 25, 2008 12:42 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
O bledo kom ngel anetare vip lol Razz

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi