Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Jul 20, 2018 10:44 pm


You are not connected. Please login or register

mire se ju gjeta.

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

26default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Nov 25, 2008 9:47 pm

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
MIRESEJUGJETA Smile

27default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Nov 25, 2008 10:03 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ome ke ditelindje eeee bledo hajde urime Very Happy

http://Shqiperia.co.nr

28default Re: mire se ju gjeta. prej Tue Nov 25, 2008 11:46 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
cte besh mo?isha 30 dhe vajta 29 tani Very Happy

29default Re: mire se ju gjeta. prej Wed Nov 26, 2008 10:23 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahhaha te ishim tgjith si ty hahhhaah

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi