Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Apr 27, 2018 9:15 am


You are not connected. Please login or register

Emigrantet shqiptare ne Greqi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Emigrantet shqiptare ne Greqi prej Mon Sep 15, 2008 1:19 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
Ketu eshte sofra e emigranteve shqiptare ne greqi.
mire se te vini.
shprehni problemet gezimet,informacionet dhe hallet tuaja qe keni ne shtetin fqinje.

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi