Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:46 am


You are not connected. Please login or register

Sofra Korcare

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Sofra Korcare prej Mon Sep 15, 2008 1:34 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
Kjo do jete sofra per gjithe korcaret qe do vijne ne forum.
korca eshte e njohur per mikpritjen dhe zemren e bardhe qe kane njerezit e saj.
jeni te mirepritur te gjithe,korcare dhe mysafire.

2default Re: Sofra Korcare prej Mon Sep 15, 2008 1:37 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Uu ngroft ktu Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Sofra Korcare prej Mon Sep 15, 2008 1:45 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
na beri kembe devili,booo sa keq do shkoje kjo sofra ,ahahahahahahahaha lol

4default Re: Sofra Korcare prej Mon Sep 15, 2008 1:49 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
bledikorcari shkruajti:na beri kembe devili,booo sa keq do shkoje kjo sofra ,ahahahahahahahaha lol
hahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahaah tju qeras me i caj te ngrofet se ka fillu fresku Razz


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Sofra Korcare prej Mon Sep 15, 2008 1:50 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
ci ke keto kafe mo devil,na jep ndonje birre,

6default Re: Sofra Korcare prej Tue Sep 16, 2008 3:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po me lali Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Sofra Korcare prej Tue Sep 16, 2008 4:50 pm

bledikorcari


user i ri
user i ri
rrofsh o devil rrofsh per birrat,apo sben nje e nxehte ketu qe te ben te pish birrat me nje gllenjke Very Happy:D

8default Re: Sofra Korcare prej Tue Sep 16, 2008 4:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
hahahahahaahahah vap eee ne kemi vesh xhupat kenej Very Happy


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi