Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:49 am


You are not connected. Please login or register

BigBrother Albanian ::

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default BigBrother Albanian :: prej Thu Sep 18, 2008 9:18 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Edhe pse u bėnė disa muaj qė spektakli “Big Brother” ka mbaruar dhe ish-banorėt e asaj shtėpie janė rikthyer nė rrjedhėn normale tė jetės sė tyre, duket se ata preferojnė ta ruajnė miqėsinė me njėri tjetrin.

Arbri, fituesi i 50 mijė eurove tė kėtij spektakli duket se ka mė shumė predispozitė se tė tjerėt pėr ta ruajtur kėtė miqėsi. Kjo edhe pėr faktin se ai ka iniciuar projektin “Ndryshimi fillon nga ti” dhe disa miq tė kėtij programi nė krah tė tij,janė veēse njė gjė pozitive, pasi ata tashmė janė tė famshėm. Tė shtunėn e kaluar paparaci ynė i gjeti tek njė nga pubet e njohura nė qendėr tė Tiranės.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi