Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:48 am


You are not connected. Please login or register

Velianat e "Fiksit"

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Velianat e "Fiksit" prej Thu Sep 18, 2008 9:19 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Ato janė tė treja shumė tė bukura, vajza tė reja qė i njohin tė gjithė. Luana dhe Livia fituan tė drejtėn pėr tė qenė pėrsėri velinat e “Fiksit” edhe pėr kėtė sezon, duke bėrė tė mundur qė tė jenė ēdo natė para publikut tė tyre nė njė program shumė tė ndjekur.

Po kėshtu edhe Marina Vjollca, vajza qė dikur ishte velinė, tani ka njė program tė sajin tė cilin e drejton sė bashku me Edi Manushin, i quajtur “Proēesi Sportiv”, njė program pėr sportin i cili edhe pse shumė mashkullor e ka shumė tė nevojshmė sharmin femėror qė nė kėtė rast ia jep Marina. Siē e dini Marina dhe Luana janė motra dhe me siguri motra bionde e cila ka ardhur mė herėt nė “Top Channel” ia ka bėrė mė tė lehtė rrugėn motrės brune, Luanės e cila tani ėshtė e angazhuar edhe si imazh i reklamės sė Digitalb


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi