Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:51 am


You are not connected. Please login or register

Xhemi Dhe Visi

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Xhemi Dhe Visi prej Thu Sep 18, 2008 9:20 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Ashtu si ēifti i njohur David Dhe Victoria Beckham, edhe Xhemi Shehu sė bashku me partnerin e saj Visi, bėjnė tė pamundurėn qė tė jenė njė ēift i denjė pėr tapet tė kuq. Tė ftuar nė premierėn e filmit “Sex and the city” nė kinema “Millenium 2”, ēifti u pa tė ishin veshur tė kombinuar nė mėnyre perfekte me njėri-tjetrin, tė dy pantallona tė zeza kombinuar sipėr me tė bardhė.

Ekzaktėshisht Visi mbante veshur njė kėmishė tė bardhė, ndėrsa Xhemi kishte bėrė njė thyerje tė njė kanatjereje tė zezė duke hedhur sipėr njė xhaketė tė shkurtėr tė bardhė. Rezultati? Tė gjithė tė ftuarit kthyen kokėn pėr tė admiruar kėtė dyshe fotozhenike, ashtu siē kanė bėrė disa vite mė parė nė ndarjen e ēmimeve “Amy Award’s” ēifti Beckham.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi