Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:48 am


You are not connected. Please login or register

Ingrid Gjoni ne shoqerine e nje modeli Tropojan!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Ingrid Gjoni ne shoqerine e nje modeli Tropojan! prej Thu Sep 18, 2008 9:21 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Alessio tregon se i pėlqen shumė femrat shqiptare si dhe do tė donte njė lidhje me njė vajzė shqiptare. Ndėrkohė sa herė vjen nė Shqipėri pėr pushimet e verės, ai krijon lidhje, por shumė tė shkurtra dhe pa ndonjė rėndėsi tė madhe pėr tė.

Nėse deri dje keni menduar se Tropoja ėshtė vendlindja e burrave tė fortė, ndonjėri edhe politikan karriere, Afrim Aliaj ėshtė njė rast i cili vėrteton se nga ky vend e kanė origjinėn edhe djemtė sharmantė, tė cilėt teksa i sheh nėpėr faqet e revistave tė modės, tė lėnė pa frymė. Afrimi ishte njė djalė mė se i zakonshėm para se tė merrte rrugėn e emigracionit, ndėrsa sot rikthehet nė vendlindje si njė personazh i famshėm, falė karrierės qė bėri nė perėndim. Paparaci ynė e ka fiksuar fundjavėn e kaluar nė shoqėrinė e kėngėtares shumė tė njohur Ingrid Gjoni, nė njė nga komplekset mė trendy tė momentit, nė Mai Tai.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi