Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:48 am


You are not connected. Please login or register

Luana "Fiks Fare" si veline

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Luana "Fiks Fare" si veline prej Thu Sep 18, 2008 9:24 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Shkon nė punė me taka dhe nuk i ndan gjėrat e tualetit nga ēanta e dorės. Ėshtė ende nė moshėn e adoleshencės, por pėlqen veshjet e mbrėmjeve. Sepse balerina e “Top Channel”-it i ka idetė mjaft tė qarta kur vjen puna tek pamja e jashtme

Ke ndryshuar shumė qė nga koha kur u shfaqe pėr herė tė parė nė ekran?

Pėr sa i pėrket karakterit jo (mbase pak mė e pjekur), por mėnyra e tė sjellit me televizionin po. Nė fillim ka qenė e vėshtirė tė ambientohesha me kamerat, tani kjo s’pėrbėn mė problem pėr mua.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi