Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:49 am


You are not connected. Please login or register

Adelina Zbulohet ne publik!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Adelina Zbulohet ne publik! prej Thu Sep 18, 2008 9:25 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Tashmė ka dalė nga gjėndja e zymtė qė e kishte pushtuar prej disa kohėsh, nga ku u vu dhe nė mėdyshje nėse do tė kthehej mė si mė parė e pėr mė tepėr nėse do tė gjente mė tė njėjtin pėrkushtim pėr kėngėn. Tė gjitha kėto dyshime janė shuar teksa shumė tė rinj tė mbledhur tek lokal “Rio” nė Durrės kanė ndjekur nga afėr spektaklin e vėrtetė qė ka ofruar kėngėtarja kosovare Adelina Ismajli.

Ajo ka mbėrritur njė javė mė parė nė qytetin bregdetar me ftesė tė kėtij lokali i cili pėrgjatė gjithė verės, por jo vetėm, ka mbledhur pėr tė dėfryer shikuesin, njė mori VIP-ash. Energjike, dhe shumė sensuale Adelina ka shpalosur performancėn e saj, qė qė prej disa muajsh kishte ‘vdekur’ tek ajo, duke e kthyer nė kurajo dhe forcė. Kanė qenė tė shumta kėngėt qė ka kėnduar duke marrė papushim duartrokitje dhe pafund kėrkesa dhe dėshirė pėr tė kėnduar sėrish.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi