Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:47 am


You are not connected. Please login or register

Velinat e "Fiksit"

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Velinat e "Fiksit" prej Thu Sep 18, 2008 9:27 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Gjatė gjithė sezonit kanė qenė pjesa e lezetshme,apo ēlodhėse e njė programi investigativ si”Fiks fare”, nė Top Channel. Por mesa duket vajzat ka qenė tė suksesshme me praninė e tyre, pėrderisa para dy ditėsh u kanė komunikuar se ato do tė jenė sėrish velinat e sezonit tė ri. Gjatė sezonit tė fundit televiziv ato kėrcyen para kamerave, duke shoqėruar mbrėmjet e shqiptarėve, dhe duke u identifikuar si “vajzat e fiksit”.

Luana, vajza brune e kėtij programi dhe Livia bionde, do tė ruajnė sėrish tė njėjtėn ngjyrė tė flokėve, pasi sekreti i velinave aty qėndron, qė patjetėr njėra ėshtė brune dhe tjetra bionde. Luana studion nė vit tė katėrt tė njė shkolle tė mesme private dhe ėshtė nė tė njėjtėn klasė me tė motrėn, Marinėn, ish -velinėn bionde tė “Fiks fare”, e cila aktualisht ka gjetur veten nė” Top media” si prezantuese nė “Top Select” e sė fundi po pėrgatitet pėr emisionin e ri sportiv pėrkrah Edi Manushit. Ndėrsa Livia, vajza qė dikur ka qenė brune, u bė bionde vetėm pėr tė qenė velina e programit “Fiks fare”. Jeta e saj ėshtė bale-ti, dhe ajo ka filluar tė merret me balet qė nė moshėn katėr vjeēare, kėshtu qė e ardhmja e saj do tė jetė me siguri e lidhur me kėtė profesion.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi