Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:49 am


You are not connected. Please login or register

Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert?

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Adelina Ismaili 5000 Euro per nje koncert? prej Thu Sep 18, 2008 9:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Ka qenė njė e ftuar jo si gjithė tė tjerat, pėr tė dhėnė koncert nė lokalin “Rio” nė Durrės, dhe pėr kėtė mbase ja ka vlejtur edhe pėr vetė lokalin. Sepse sipas thashethemeve, kėngėtarja shumė e pėlqyer kosovare Adelina Ismajli mėsohet tė jetė paguar 4-5 mijė euro, pėr tė kėnduar nė kėtė lokal, me klientelė mė sė shumti VIP.

Ajo ka realizuar kėtė koncert tė enjten e kaluar, nė tė cilin ėshtė shfaqur shumė nė formė, edhe pse vinte nga njė tur i ngjeshur udhėtimesh dhe koncertet nė Kosovė e Maqedoni. Ka qėndruar pėr pak ditė nė Tiranė, pasi dihet debulesa e saj pėr publikun shqiptar.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi