Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:51 am


You are not connected. Please login or register

Rozana & Noizy Skena "HOT"

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Rozana & Noizy Skena "HOT" prej Thu Sep 18, 2008 9:28 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Kanė marrė fund xhirimet e kėngės sė re tė Rozana Radit me titull “Fly”. Kėnga ėshtė njė duet mes saj dhe djaloshit nga Anglia, Noisy.

Klipi ėshtė tejet veror dhe ka mjaft skena “hot” mes Rozanės dhe djaloshit simpatik. I ėshtė dashur njė ditė nga mėngjezi nė darkė Rozanės, pėr xhirimet e klipit tė ri nė Palas, sa zbret nga zona e Llogarasė. Nė kėtė klip Rozana shfaqet ajo vajza e egėr me flokėt platin dhe vajza romantike me kaēurrelat e gjata ngjyrė kafe. Ndėrsa gjatė gjithė klipit, luhet si njė lojė sa e egėr aq dhe eksituese mes saj dhe djaloshit ė ri, dhe snob Noisy.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi