Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:50 am


You are not connected. Please login or register

Poli "Rrefehet"

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Poli "Rrefehet" prej Thu Sep 18, 2008 9:30 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Nė jetėn time kam bėrė shumė aventura, kam patur dhe dy lidhje, njėra nga tė cilat ishte Ina. Nuk di se ēfarė kuptoni ju me tė rėnit nė dashuri. Mbase unė nuk e kam provuar akoma

Pėr tė gjitha vajzat qė pėlqejnė Polin, vjen njė lajm i mirė, Poli tashmė ėshtė vetėm. Ndėrsa pėr ata fansa tė programit shumė tė ndjekur “Big Brother”, tė cilėt pėlqyen dhe bekuan lidhjen mes dy protagonistėve shumė simpatikė, Ina dhe Poli, padyshim qė ky lajm do t’i hidhėrojnė.

Gjithēka filloi nė kuadrin e njė loje. Ai njė djalė 22-vjeēar, i cili kishte njė lidhje njėvjeēare dhe njė tė dashur qė e priste jashtė shtėpisė, ndėrsa ajo njė vajzė 24-vjeēare, e cila nė biseda tė ndryshme tregonte se nuk kishte tė dashur pėr momentin. Ina dhe Poli e pėlqyen qė nė fillim njėri tjetrin, por prezenca e kamerave ua bėnte gati tė pamundur qė ata tė konsumonin deklaratat e para tė dashurisė brenda shtėpisė sė “Big Brother”. Diku nga muzgu pikėrisht atėherė kur bisedat bėheshin disi mė intime, ata i kishin premtuar njėri tjetrit me zė tė ulėt se sapo tė dilnin nga shtėpia, do tė lidheshin bashkė.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Poli "Rrefehet" prej Sat Mar 14, 2009 1:57 am

angel&devil


Global Moderator
Global Moderator
VARJA MER KTYRE SE BEJNE CI THOTE REGJIZORI .

3default Re: Poli "Rrefehet" prej Sat Mar 14, 2009 2:00 am

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
ahahhhah

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi