Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Mon Jul 23, 2018 10:50 am


You are not connected. Please login or register

Arbi i BigBrother Bireson Femije!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Arbi i BigBrother Bireson Femije! prej Thu Sep 18, 2008 9:31 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator

Nė vijim tė fushatės sensibilizuese “Ndryshimi fillon nga ti”, fituesi i programit tė njohur “Big Brother:, Arbėr Ēepani, ka zhvilluar dje njė ceremoni nė shtėpinė e fėmijėve nė Tiranė, “Zyber Hallulli”. Aty Arbri kishte vendosur qė tė birėsonte pesė fėmijė jetimė, duke tėrhequr kėshtu vėmendjen e tė gjithė atyre qė kanė mundėsi financiare qė ta bėjnė njė veprim tė ngjashėm me atė tė Arbrit.

Tė birėsosh njė fėmijė nė distancė do tė thotė tė investosh pėr atė qė nesėr do tė bėhet njė individ i shėndoshė dhe i qetė nė rrugėn e tij. Kjo ėshtė njė praktikė shumė e hasur nė botė, aty ku politikat sociale janė prioritet i shoqėrisė.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi