Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Cfare mendimit keni per devilin

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Cfare mendimit keni per devilin prej Sun Sep 21, 2008 12:16 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
po filloj

Devili me sa e njof nga larg eshte cun i mire i kontaktushem dhe per mua eshte i respektushem Very Happy lol!

2default Re: Cfare mendimit keni per devilin prej Wed Sep 24, 2008 8:34 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
lolita agjentja dallavere shkruajti:po filloj

Devili me sa e njof nga larg eshte cun i mire i kontaktushem dhe per mua eshte i respektushem Very Happy lol!

Thnx lal e vlersoj mendimin tat Smile


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Cfare mendimit keni per devilin prej Fri Nov 21, 2008 2:04 pm

Adelina

avatar
Antare
Antare
Edhe mu cun i mir me duket dreqi Razz

4default Re: Cfare mendimit keni per devilin prej Fri Nov 21, 2008 2:32 pm

Verona

avatar
user i ri
user i ri
me aq sa e njof un cun i mire eshte

5default Re: Cfare mendimit keni per devilin prej Mon Nov 24, 2008 1:42 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
shum cun i keq apapapapapaapaaa Razz

http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi