Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Fri Nov 24, 2017 8:18 am


You are not connected. Please login or register

Ferngjishtja

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Ferngjishtja prej Sun Sep 21, 2008 1:18 am

lolita agjentja dallavere

avatar
Antare i kompletuar
Antare i kompletuar
Kurse une thash te hapnim dhe nje teme per gjuhen frenge
dhe kjo gjuhe flitet kudo qe te shkosh keto dy gjuhe jane qe flasin ne te gjith boten Anglisht -Ferngjisht

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi