Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:29 am


You are not connected. Please login or register

Opsione te reja ne profil!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Opsione te reja ne profil! prej Mon Sep 22, 2008 5:26 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ne profilin tuaj keni disa opsione te reja se psh. Te vendosni titullin tuaj, te zgjidhni flamurin e shtetit ku jetoni etj..


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Opsione te reja ne profil! prej Mon Nov 24, 2008 1:02 am

X

avatar
WebMaster
WebMaster
Titulli eshte hequt meqe ra llafi

http://Shqiperia.co.nr

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi