Shqiperia.co.nr Albanian Community
Pershendetje!
Shqiperia.Co.Nr Albanian Community ju ofron shum informacione, tema, diskutime, video e gjithcka tjeter... Faleminderit qe na vizituat, kalofshi sa me kendshem ne shoqerin e antareve te tjere te forumit!
Shqiperia.co.nr Albanian Community

Mire se vini Vizitor .! Sot Sun May 27, 2018 8:28 am


You are not connected. Please login or register

Fraza dashurie

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1default Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:52 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
po e filloj un..

Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell tė shkruan emrin tėnd..vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shumm se unė..Tė Dua


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

2default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Ne thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

3default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:53 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
20 qindarka me fol me ty 30 qindarka per te ardhur te ti 50 qindarka per te bere dashuri


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

4default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
DO VDES ME ZEMER TE THYER SE TI ME VRAVE ME GENJESHTRA EDHE PSE JAM E ZHGENJYER NUK PENDOHEMSE TE DESHA


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

5default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:54 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
C'MEKAT I BERA ZOTIT QE TE DUA KAQ SHUM TE KRIJOJ TY QE TE VUAJ UNE!


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

6default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nje zemer te bukur per ty vizatova, me shigjeten e ngulur lumturine tregova, gjaku qe ridhte ishte dashuria.Ti je jeta ime, e vetmja vajze e endrrave te mia.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

7default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:56 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Me ka mare malli te shoh me sy, me ka mare malli te rri me ty, me ka mare malli buzen ta shijoj, jo se e kam puthur ndonjehere, por dua ta provoj. Per zemren time..


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

8default Re: Fraza dashurie prej Thu Oct 02, 2008 10:57 pm

DeViL

avatar
Network Administrator
Network Administrator
Nuk e kam zemren qe te shkaterroj,e kam zemren vetem te dashuroj.


_________________
Nėse dikush me copė akulli ne dorė arrin ne diell dhe shkruan emrin tėnd... vetėm atėher do tė besoj se tė don mė shum se unė..!!
http://Shqiperia.co.nr

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi